Филтри -

Комбајни CASE IH од Бугарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни CASE IH од Бугарија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 3000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2980 м/ч Сила
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2994 м/ч Сила 329 кс
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5146 м/ч Сила 220 кс
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3800 м/ч Сила 300 кс
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 3250 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 2890 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 3451 м/ч Сила 295 кс
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10570 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 3868 м/ч Сила 340 кс
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7400 м³
Година 2008 Километража 4192 м/ч Сила 325 кс
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се