Филтри -

Комбајни CASE IH

Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

158 огласа: Комбајни CASE IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 148.700 € DKK 1.107.000 DKK
Комбајн за жито
Година 2018 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2130 м/ч Сила
Украина, Днепр
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 1795 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Dolné Vestenice
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
49.650 € PLN 234.500 PLN
Силажен комбајн
Година 2006 Километража Сила
Полска, Ścinawka Średnia
комбајн за жито CASE IH 2588 комбајн за жито CASE IH 2588 комбајн за жито CASE IH 2588
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 73.310 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Украина, Гуляйполе
комбајн за жито CASE IH 2388 комбајн за жито CASE IH 2388 комбајн за жито CASE IH 2388
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 64.030 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
155.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 1669 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
186.300 € PLN 880.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2018 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.970 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Украина, Кременчук
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се