Филтри -

Комбајни Bizon

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни Bizon

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2000 Километража 2100 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се