Филтри -

Комбајни Belotserkovmash

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни Belotserkovmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови влечен силажен комбајн Belotserkovmash Роторний комбайн "Рось-2"
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.260 € UAH 379.200 UAH
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2 м Работна брзина 8 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
18.140 € UAH 742.900 UAH
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2.4 м Капацитет 4 т/ч Работна брзина 8 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се