Филтри -

Комбајни за жито од Унгарија

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Комбајни за жито од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 2780 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2007 Километража 7053 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
142.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2780 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1707 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Ширина на опфаќање 5.6 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража 1605 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 06/2003 Километража 5442 м/ч Сила
Унгарија, Jászboldogháza
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Ширина на опфаќање 10.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 1854 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 3264 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 1854 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 3794 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 3 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 992 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1605 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 3745 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
129.950 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2998 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 4161 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 2 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 4161 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
129.950 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2998 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 5 м/ч
Година 1997 Километража 7557 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 4 м/ч
Година 2000 Километража 6588 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 3 м/ч
Година 2007 Километража 4474 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 4 м/ч
Година 2011 Километража 6128 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 4 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3500 м/ч
Година 2007 Километража 5175 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
123.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 2 м/ч
Година 2014 Километража 3252 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се