Филтри -

Комбајни за жито од Украина

Резултати од пребарување: 1291 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1291 огласа: Комбајни за жито од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Работни часови на ротор 1800 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1989 Километража Сила
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
97.500 US$ EUR ≈ 89.990 €
Работни часови на ротор 3455 м/ч
Година 2008 Километража 5463 м/ч Сила
Украина, Августівка
Контактирајте го продавачот
97.000 US$ EUR ≈ 89.530 €
Работни часови на ротор 3467 м/ч
Година 2008 Километража 5613 м/ч Сила
Украина, Августівка
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 2448 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
122.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 2443 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 1980 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
195.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 1138 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1527 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
190.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2015 Километража 1610 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.380 €
Година 2003 Километража 5939 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
255.000 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 822 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
66.000 €
Година 2004 Километража 3451 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Година 2009 Километража 1870 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража 2435 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 3204 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража 978 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2005 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.150 €
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 4162 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.000 €
Евро Euro 2 Суспензија торзиона Капацитет на резервоар за зрна 1200 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Брзина 25 км/ч
Година 1990 Километража 1255 м/ч Сила
Украина, Ганнопіль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7 м Висина за истовар 4.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража Сила
Украина, Дениші
Контактирајте го продавачот
63.000 US$ EUR ≈ 58.150 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Висина за истовар 4.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2004 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Дениші
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³ Работни часови на ротор 2700 м/ч
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови на ротор 4150 м/ч
Година 2016 Километража Сила
Украина
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1291 огласа
Прикажи
Претплати се