Филтри -

Комбајни за жито од Словенија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Комбајни за жито од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Работни часови на ротор 716 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 1196 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работни часови на ротор 1551 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 2580 м/ч Сила
Словенија
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Работни часови на ротор 769 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража 1399 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 5627 м Работни часови на ротор 1664 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2787 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 16.2 м³ Работни часови на ротор 66 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2023 Километража 110 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 317 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 540 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 5.2 м³ Работни часови на ротор 1099 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1298 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12.33 м³ Работни часови на ротор 2537 м/ч Брзина 2 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 3756 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 1450 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2450 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работни часови на ротор 890 м/ч Работна брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1600 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Работни часови на ротор 1263 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1921 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.8 м³ Работни часови на ротор 3293 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 4346 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Работни часови на ротор 950 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2020 Километража 1714 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Словенија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се