Филтри -

Комбајни за жито од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Комбајни за жито од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Работни часови на ротор 2450 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1394 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 27 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 3748 м/ч Брзина 27 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 2833 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
184.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 708 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1017 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2604 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2438 м/ч Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража Сила
Словачка, Štrkovec
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Работни часови на ротор 2935 м/ч Брзина 28 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 4638 м/ч Сила
Словачка, Lieskovec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се