Филтри -

Комбајни за жито од САД

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни за жито од САД

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито John Deere S770 комбајн за жито John Deere S770
2
Контактирајте го продавачот
293.000 US$ EUR ≈ 268.000 €
Евро Euro 5
Година 2020 Километража 1875 м/ч Сила
САД, Небраска
Контактирајте го продавачот
31.540 US$ EUR ≈ 28.850 €
Година 2004 Километража 2596 м/ч Сила
САД, Chicopee
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
134.900 US$ EUR ≈ 123.400 €
Работни часови на ротор 2367 м/ч
Година 2012 Километража 4006 м/ч Сила
САД, Chicopee
Контактирајте го продавачот
94.500 US$ EUR ≈ 86.450 €
Работни часови на ротор 2421 м/ч
Година 2009 Километража 3652 м/ч Сила
САД, Chicopee
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 137.200 €
Работни часови на ротор 1622 м/ч
Година 2014 Километража 2400 м/ч Сила
САД, Chicopee
Контактирајте го продавачот
209.000 US$ EUR ≈ 191.200 €
Работни часови на ротор 1207 м/ч
Година 2018 Километража 1512 м/ч Сила
САД, Chicopee
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се