Филтри -

Комбајни за жито од Романија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Комбајни за жито од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 1330 м/ч Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 4607 м/ч Сила
Романија, București
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито NEW HOLLAND 5050 комбајн за жито NEW HOLLAND 5050 комбајн за жито NEW HOLLAND 5050
3
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Година 1988 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 2450 м/ч Сила
Романија, Dn 69, Km 10+292 Loc. Sînandrei
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12.4 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 332 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
162.800 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година Километража 171 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
150.900 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 535 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 510 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 3140 м/ч Сила
Романија, Dn 69, Km 10+292 Loc. Sînandrei
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 1304 м/ч Сила
Романија, Şos. Craiova-Caracal, Dn 6, Km 12, Cârcea, Jud. Dolj
Контактирајте го продавачот
158.900 € Без ДДВ
Година 2012-01-01 Километража 2400 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Висина за истовар 6.9 м
Година 2012 Километража 2416 м/ч Сила
Романија, Şos. Craiova-Caracal, Dn 6, Km 12, Cârcea, Jud. Dolj
Контактирајте го продавачот
407.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 767 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 1666 м/ч Сила
Романија, Giurgița
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2012 Километража 3433 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
259.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2084 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
262.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2141 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
339.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 174 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1238 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
324.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1292 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 3244 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 2832 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 5.2 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2816 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 890 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се