Филтри -

Комбајни за жито од Полска

Резултати од пребарување: 248 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

248 огласа: Комбајни за жито од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 772 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 1076 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
126.500 € PLN 550.000 PLN
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2400 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Krzykosy
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
128.800 € PLN 560.000 PLN
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2900 м/ч Брзина 28 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
365.600 € PLN 1.590.000 PLN
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Висина за истовар 4.55 м Капацитет 32 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
50.360 € PLN 219.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.5 м Работни часови на ротор 2700 м/ч Брзина 28 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 2700 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
103.500 € PLN 450.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
29.660 € PLN 129.000 PLN
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 1999 Километража 5200 м/ч Сила
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Ширина на опфаќање 12 м
Година 2011 Километража 4100 м/ч Сила
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
135.400 € PLN 589.000 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
68.750 € PLN 299.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 1800 м/ч Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 9.3 м Работни часови на ротор 940 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 1190 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 1670 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 9.3 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1303 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 12.3 м Работни часови на ротор 885 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 1339 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
172.500 € PLN 750.000 PLN
Година 2015 Километража 2515 м/ч Сила
Полска, Dominów
Контактирајте го продавачот
182.800 € PLN 795.000 PLN
Година 2017 Километража 2977 м/ч Сила
Полска, Stara Pułapina
Контактирајте го продавачот
78.180 € PLN 340.000 PLN
Година 2005 Километража 3332 м/ч Сила
Полска, Gubin
Контактирајте го продавачот
43.230 € PLN 188.000 PLN
Година 1997 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Bogdanowo
Контактирајте го продавачот
88.510 € PLN 385.000 PLN
Година 2008 Километража 2300 м/ч Сила
Полска, Nowa Wieś
Контактирајте го продавачот
62.080 € PLN 270.000 PLN
Година 2007 Километража 400 м/ч Сила
Полска, Grabowo
Контактирајте го продавачот
23.440 € PLN 102.000 PLN
Година 2004 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
59.760 € PLN 259.900 PLN
Година 2000 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
91.950 € PLN 399.900 PLN
Година 2014 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Łańcut
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 248 огласа
Прикажи
Претплати се