Филтри -

Комбајни за жито од Молдавија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Комбајни за жито од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Молдавија, Măgdăceşti
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Работни часови на ротор 4230 м/ч Работна брзина 6 км/ч Брзина 28 км/ч
Година 2006 Километража 6152 м/ч Сила
Молдавија, Tiraspol
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 7600 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м Висина за истовар 4.4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 5400 м³ Ширина на опфаќање 5.7 м Висина за истовар 4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 9.3 м³ Ширина на опфаќање 7.3 м Работна брзина 5 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 4351 м/ч Сила
Молдавија, Tiraspol
Контактирајте го продавачот
400.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 12.27 м Работни часови на ротор 472 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража 1025 м/ч Сила
Молдавија, Tiraspol
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 7.4 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Висина за истовар 3.9 м Работни часови на ротор 4078 м/ч Работна брзина 5 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража 5238 м/ч Сила
Молдавија, Tiraspol
Контактирајте го продавачот
440.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 9.3 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Tiraspol
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 5.18 м Работни часови на ротор 4687 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 6143 м/ч Сила
Молдавија, Tiraspol
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 10/2009 Километража 4420 м/ч Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 9.1 м Работни часови на ротор 4930 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 6670 м/ч Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³
Година 2009 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се