Филтри -

Комбајни за жито од Летонија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Комбајни за жито од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
166.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.3 м Работни часови на ротор 2291 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
361.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11.5 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Работни часови на ротор 733 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 1291 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Латвија, Riga
комбајн за жито New Holland TC 4.90 комбајн за жито New Holland TC 4.90 комбајн за жито New Holland TC 4.90
3
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2015 Километража 2132 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.3 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1118 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1336 м/ч Сила
Латвија, Riga
комбајн за жито Claas Mercator 70 комбајн за жито Claas Mercator 70
2
Контактирајте го продавачот
7.997 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
18.182 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
22.225 € Без ДДВ
Година 1984 Километража 2702 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито John Deere 960 комбајн за жито John Deere 960 комбајн за жито John Deere 960
3
Контактирајте го продавачот
8.537 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Claas Dominator 56 комбајн за жито Claas Dominator 56
2
Контактирајте го продавачот
11.570 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1985 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Dronningborg 1900
1
Контактирајте го продавачот
12.230 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1983 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
5.292 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Ширина на опфаќање 4.8 м Висина за истовар 3.4 м Брзина 26 км/ч
Година 2005 Километража 2950 м/ч Сила
Латвија, Riga
комбајн за жито Claas Dominator 76
1
Контактирајте го продавачот
12.397 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.9 м
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Dronningborg 1900
1
Контактирајте го продавачот
9.995 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1982 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Volvo 1000
1
Контактирајте го продавачот
3.881 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.7 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
20.248 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 1986 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 330 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража 450 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
комбајн за жито Claas Mercator 70
1
Контактирајте го продавачот
8.349 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Dronningborg 3000
1
Контактирајте го продавачот
7.508 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1986 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Fortschritt 512
1
Контактирајте го продавачот
12.347 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1987 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито SAMPO Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито SAMPO Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито SAMPO Sampo-Rosenlew 360
3
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Dronningborg 1200
1
Контактирајте го продавачот
4.469 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1975 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се