Филтри -

Комбајни за жито од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито од Италија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 1991-08-08 Километража Сила
Италија, It-90024 Gangi
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2005-08-08 Километража Сила
Италија, It-36030 Motta Di Costabissara
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.700 €
Година 2006-08-08 Километража 5484 м/ч Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 1994 Километража 7816 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 1995 Километража Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Година 2005 Километража 5740 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 1995 Километража 5311 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Година 2003 Километража 5720 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се