Филтри -

Комбајни за жито од Хрватска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Комбајни за жито од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 1900 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1996 Километража 3255 м/ч Сила
Хрватска, Koprivnički Bregi
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1992 Километража 2380 м/ч Сила
Хрватска, Koprivnički Bregi
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1982 Километража 3876 м/ч Сила
Хрватска, Koprivnički Bregi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се