Филтри -

Комбајни за жито од Холандија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Комбајни за жито од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 250 € Без ДДВ
Година 01/1970 Километража Сила
Холандија, Grashoek
EPIC AUCTIONS B.V.
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Biervliet
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Ширина на опфаќање 2.85 м
Година 1997 Километража 2283 м/ч Сила
Холандија, Made
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година 1984 Километража Сила
Холандија, Ruinerwold
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2003 Километража 2900 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1979 Километража Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 3614 м/ч Сила
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година Километража 4482 м/ч Сила
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 1050 м/ч Сила
Холандија, Oud Bonaventurasedijk 99B Maasdam 3299Lx, Nederland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 390 м
Година Километража Сила
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Брзина 25 км/ч
Година 1994 Километража 3577 м/ч Сила
Холандија, Wierden
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 05/1992 Километража 2700 м/ч Сила
Холандија, Leimuiden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2800 м/ч Сила
Холандија, Bakel
комбајн за жито JOHN DEERE W 540 c
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Biervliet
Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Година 01/1989 Километража 3264 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража 2000 м/ч Сила
Холандија, Biervliet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2800 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 01/1986 Километража 5372 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година Километража 5566 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
комбајн за жито LAVERDA M150
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1979 Километража Сила
Холандија, Bladel
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година Километража 5580 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 01/1990 Километража 3552 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година Километража 4236 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се