Филтри -

Комбајни за жито од Германија

Резултати од пребарување: 479 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

479 огласа: Комбајни за жито од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2003 Километража 2447 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
113.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 447 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 922 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
153.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 800 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
181.299 €
Година 2014 Километража 2070 м/ч Сила
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 2660 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 2698 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 1997 Километража 3926 м/ч Сила
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Година 2012 Километража 1324 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
369.900 €
Година 2021 Километража 345 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
192.500 €
Година 2017 Километража 1512 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Година 2014 Километража 1179 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
комбајн за жито FENDT 5255 L MCS
1
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража 500 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
26.715 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
93.200 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2012 Километража 2845 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито CLAAS tucano 430 комбајн за жито CLAAS tucano 430 комбајн за жито CLAAS tucano 430
3
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 819 м/ч Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
171.000 €
Година 2012 Километража 1788 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 400 м/ч
Година 2018 Километража 600 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 2300 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 3830 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
179.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 20 км/ч
Година 2014 Километража 1720 м/ч Сила
Германија, Grimma
комбајн за жито JOHN DEERE T560
1
Контактирајте го продавачот
192.500 €
Година 2016 Километража 1310 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
86.822 €
Година 2006 Километража 2091 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
192.900 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 1167 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Работни часови на ротор 2773 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2005 Километража 4463 м/ч Сила
Германија, Schierling
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 479 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се