Филтри -

Комбајни за жито од Франција

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

41 огласа: Комбајни за жито од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
279.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража 1165 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито Claas TUCANO570 4x4
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 2136 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2015 Километража 897 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
комбајн за жито Massey Ferguson 865 комбајн за жито Massey Ferguson 865
2
Контактирајте го продавачот
7.000 € Со вклучен ДДВ
Суспензија торзиона Капацитет на резервоар за зрна 4.5 м³ Ширина на опфаќање 3.3 м Висина за истовар 3.5 м Капацитет 12 т/ч Работни часови на ротор 4000 м/ч Работна брзина 7 км/ч Брзина 18 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 03/1986 Километража 4200 м/ч Сила
Франција, Moulins-sur-Céphons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 2 м³ Ширина на опфаќање 3 м
Година 05/1964 Километража 4500 м/ч Сила
Франција, Moulins-sur-Céphons
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 2681 м/ч Сила
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Година 2016 Километража Сила
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1992 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража Сила
Франција, Fr-29610 Plouigneau
Контактирајте го продавачот
75.900 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1997 Километража 3000 м/ч Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2010 Километража 2187 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 2900 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2007 Километража Сила
Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража 1395 м/ч Сила
Франција, Fr-29610 Plouigneau
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2017 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 277 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража 405 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2000 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2006 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
комбајн за жито Fendt 6300C AL 4x4 Moissonneuse Batteuse
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража 2900 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 8.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 2760 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2007 Километража 2549 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се