Филтри -

Комбајни за жито од Европа

Резултати од пребарување: 1642 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1642 огласа: Комбајни за жито

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.393 € SEK 49.000 SEK
Година Километража 200 м/ч Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 410 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2020 Километража 646 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
284.874 €
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 199 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
128.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2009 Километража 857 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 1248 м/ч Сила
Германија, Niederdorla
комбајн за жито Claas LEXION 7600 TT E5 V930
1
Контактирајте го продавачот
405.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 430 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 2189 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 2125 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 507 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 744 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1691 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 2189 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1622 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 2125 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 378 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 623 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
279.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража 1165 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
59.120 € CZK 1.499.000 CZK
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 7000 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
24.200 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 1608 м/ч Сила
Норвешка, Oppland
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3043 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 4804 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 2231 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 3803 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
77.000 € PLN 332.000 PLN
Работни часови на ротор 1800 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 2800 м/ч Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Година 2017 Километража 872 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
58.790 € PLN 253.500 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 7 м³
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
комбајн за жито Claas TUCANO 320 T4 комбајн за жито Claas TUCANO 320 T4 комбајн за жито Claas TUCANO 320 T4
3
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 1427 м/ч Брзина 25 км/ч Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 2348 м/ч Сила
Романија, Cristești
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1642 огласа
Прикажи
Претплати се