Филтри -

Комбајни за жито од Бугарија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Комбајни за жито од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.830 € BGN 29.000 BGN
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1999 Километража 3600 м/ч Сила
Бугарија, Голямо Враново
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2018 Километража 937 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1999 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2135 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
127.800 € BGN 250.000 BGN
Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 10/2011 Километража 1600 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 3419 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
369.000 € Без ДДВ
Година 04/2019 Километража 15 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2000 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Година 2010 Километража 2994 м/ч Сила
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2012 Километража 2400 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2014 Километража 2200 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2021 Километража 320 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 11/2014 Километража Сила
Бугарија, Дулово
комбајн за жито FENDT 6330 комбајн за жито FENDT 6330
2
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Ширина на опфаќање 6.75 м
Година 2000 Километража 3010 м/ч Сила
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2010 Километража 3676 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.3 м
Година 11/2015 Километража Сила
Бугарија, Дулово
комбајн за жито CLAAS LEXION 7500TT комбајн за жито CLAAS LEXION 7500TT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 395 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 06/2019 Километража 800 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Година 07/2013 Километража 1650 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1450 м/ч Работна брзина 30 км/ч
Година 05/2014 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се