Филтри -

Комбајни за жито од Белорусија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Комбајни за жито од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.020 €
Година Километража 3970 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 58.850 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.2 м Работни часови на ротор 2380 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Висина за истовар 4.55 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1500 м/ч Сила
Белорусија, Шчучын
Контактирајте го продавачот
426.700 € Без ДДВ
Година 07/2020 Километража 180 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
комбајн за жито JOHN DEERE T670i комбајн за жито JOHN DEERE T670i комбајн за жито JOHN DEERE T670i
3
Контактирајте го продавачот
608.600 € Со вклучен ДДВ
Работни часови на ротор 600 м/ч
Година 03/2020 Километража 800 м/ч Сила
Белорусија, Королёв Стан
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.090 €
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 58.850 €
Година 2006 Километража 4600 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
486.545 € Со вклучен ДДВ
Работни часови на ротор 700 м/ч
Година 2020 Километража 1040 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
562.200 € Со вклучен ДДВ
Година 09/2022 Километража Сила
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
49.980 € BYN 137.100 BYN
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
15.490 € BYN 42.500 BYN
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
52.840 € BYN 145.000 BYN
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
61.590 € BYN 169.000 BYN
Година 2003 Километража 4900 м/ч Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Година Километража 4900 м/ч Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2000 Километража 2100 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 1050 м/ч Сила
Белорусија, Марьина Горка
Контактирајте го продавачот
552.840 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 02/2021 Километража 850 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.250 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1900 м/ч Сила
Белорусија, Минск
комбајн за жито Разборка комбайнов Лида 1300 за делови комбајн за жито Разборка комбайнов Лида 1300 за делови комбајн за жито Разборка комбайнов Лида 1300 за делови
3
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 2300 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
542.600 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 05/2022 Километража 12 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
комбајн за жито CLAAS Dominator 108 SL MAXI комбајн за жито CLAAS Dominator 108 SL MAXI комбајн за жито CLAAS Dominator 108 SL MAXI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Белорусија, Ошмяны
Контактирајте го продавачот
819.000 € Со вклучен ДДВ
Година 03/2022 Километража Сила
Белорусија, Магілёў
Контактирајте го продавачот
396.000 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
35.900 US$ EUR ≈ 33.010 €
Година 1997 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се