Филтри -

Комбајни за жито од Австрија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Комбајни за жито од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
183.332 €
Година 2016 Километража 955 м/ч Сила
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
183.333 €
Година 2016 Километража 955 м/ч Сила
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
228.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2019 Километража 875 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
385.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 17.1 м³ Ширина на опфаќање 1070 м Висина за истовар 4.28 м Работни часови на ротор 132 м/ч
Година 2021 Километража 132 м/ч Сила
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
328.800 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2021 Километража 951 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
403.500 €
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Година 1968 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2817 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 11280 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража 2083 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
30.884 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година Километража 5100 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Работни часови на ротор 280 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Работни часови на ротор 454 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 760 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година 2022 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
438.000 €
Година 2021 Километража 616 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
43.600 €
Година Километража 10914 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Работни часови на ротор 1305 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1681 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 2073 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2006 Километража Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година 2022 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
149.115 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 3619 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
220.353 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1516 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
202.654 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 1185 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 2050 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
59.292 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 30 км/ч
Година 1996 Километража 4331 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Година 2015 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се