Филтри -

Комбајни за жито Zürn

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни за жито Zürn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 0.4 м³
Година Километража Сила
Германија, Schöntal
нови комбајн за жито Zürn Селекционный комбайн Zürn 150 / plot combine / parsel biçerdöver нови комбајн за жито Zürn Селекционный комбайн Zürn 150 / plot combine / parsel biçerdöver нови комбајн за жито Zürn Селекционный комбайн Zürn 150 / plot combine / parsel biçerdöver
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 0.6 м³ Ширина на опфаќање 1.5 м Висина за истовар 3.6 м Работна брзина 10 км/ч Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Германија, Schöntal
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се