Филтри -

Комбајни за жито ZURN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни за жито ZURN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 2012 Километража Сила
Германија, Bodenmais
нови комбајн за жито ZURN Селекционный комбайн Zürn 150 / plot combine / parsel biçerdöver нови комбајн за жито ZURN Селекционный комбайн Zürn 150 / plot combine / parsel biçerdöver нови комбајн за жито ZURN Селекционный комбайн Zürn 150 / plot combine / parsel biçerdöver
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 0.6 м³ Ширина на опфаќање 1.5 м Висина за истовар 3.6 м Работна брзина 10 км/ч Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Германија, Schöntal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 0.4 м³
Година Километража Сила
Германија, Schöntal
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се