Филтри -

Комбајни за жито Volvo

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни за жито Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.000 €
Евро Euro 2 Суспензија торзиона Капацитет на резервоар за зрна 1200 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Брзина 25 км/ч
Година 1990 Километража 1255 м/ч Сила
Украина, Ганнопіль
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Година Километража Сила
Литванија, Šilalė
комбајн за жито Volvo 1000
1
Контактирајте го продавачот
3.881 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.7 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.000 €
Година 01/1974 Километража 1000 м/ч Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се