Филтри -

Комбајни за жито Versatile

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни за жито Versatile

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1707 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се