Филтри -

Комбајни за жито Sampo

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни за жито Sampo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Година 1990 Километража Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.760 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 3000 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м Висина за истовар 6.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2001 Километража 7377 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Година 2021 Километража 214 м/ч Сила
Норвешка, Kløfta
RB Trading International
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Година Километража 2100 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 22 км/ч
Година 1980 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Ширина на опфаќање 4.8 м Висина за истовар 3.4 м Брзина 26 км/ч
Година 2005 Километража 2950 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360
3
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 35
1
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 8.925 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1979 Километража Сила
Украина, Lutsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се