Филтри -

Комбајни за жито SAMPO од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито SAMPO од Украина: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.070 €
Капацитет на резервоар за зрна 5200 м³ Ширина на опфаќање 4.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2005 Километража Сила 185 кс
Украина, Київ
комбајн за жито SAMPO  2045 комбајн за жито SAMPO  2045
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.741 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1991 Километража 3000 м/ч Сила 126 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито SAMPO 130 №2024 комбајн за жито SAMPO 130 №2024 комбајн за жито SAMPO 130 №2024
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.300 US$ EUR ≈ 7.787 €
Ширина на опфаќање 2 м
Година 1990 Километража Сила 90 кс
Украина, Николаевская
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се