Филтри -

Комбајни за жито Rostselmash

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни за жито Rostselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
101.400 € BYN 350.000 BYN
Година 2018 Километража 883 м/ч Сила
Белорусија, Venzovets
Контактирајте го продавачот
186.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 339 м/ч Брзина 27 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 339 м/ч Сила
Романија, Văleni
Контактирајте го продавачот
212.000 €
Година 2021 Километража 483 м/ч Сила
Литванија, Dotnuva
RB Trading International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
44.720 € UAH 1.800.000 UAH
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 2100 м/ч Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2016 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Вільногірськ
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 21.750 €
Година 2009 Километража 3200 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
396.000 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се