Филтри -

Комбајни за жито ROSTSELMASH

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни за жито ROSTSELMASH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 287 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 5600 м/ч Сила
Украина, Фрунзовка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2017 Километража 905 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Висина за истовар 5.7 м Капацитет 40 т/ч
Година 2019 Километража Сила
Белорусија, Минский р-н, д. Большой Тростенец
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Висина за истовар 5.2 м Капацитет 40 т/ч
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минский р-н, д. Большой Тростенец
Контактирајте го продавачот
396.000 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се