Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Унгарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни за жито New Holland од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2000 Километража 6588 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 4 м/ч
Година 2000 Километража 6588 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 5 м/ч
Година 1997 Километража 7557 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1997 Километража 7557 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
85.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2012 Километража 2437 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
63.200 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2011 Километража 4311 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 5 м/ч
Година 2002 Километража 7531 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
147.900 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 2 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 767 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1148 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 4 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се