Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Украина

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Комбајни за жито New Holland од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.730 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 4800 м/ч
Година 2011 Километража 6500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови на ротор 4150 м/ч
Година 2016 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
290.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 1210 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
284.000 US$ EUR ≈ 269.700 €
Година 2019 Километража 3267 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
278.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1860 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
58.600 €
Година 2011 Километража Сила
Украина, Дніпро
комбајн за жито New Holland CR 890
1
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Година 2021 Километража 550 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
118.000 US$ EUR ≈ 112.100 €
Капацитет на резервоар за зрна 115 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 8858 м/ч
Година 2017 Километража 8858 м/ч Сила
Украина, м.Київ
комбајн за жито New Holland CR980 комбајн за жито New Holland CR980 комбајн за жито New Holland CR980
3
Контактирајте го продавачот
284.000 US$ EUR ≈ 269.700 €
Година 2019 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.590 €
Година Километража Сила
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 66.480 €
Ширина на опфаќање 7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2488 м/ч Сила
Украина, Бродецкое
комбајн за жито New Holland CR980 комбајн за жито New Holland CR980
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2176 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража 2775 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
359.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Година 2013 Километража 4285 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Работни часови на ротор 2333 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 3320 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
308.500 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
148.500 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6400 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.32 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1606 м/ч Сила
Украина, Dnipro
комбајн за жито New Holland CX980 комбајн за жито New Holland CX980 комбајн за жито New Holland CX980
3
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 2150 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Километража 1100 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1860 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Работни часови на ротор 4000 м/ч
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, с. Мала Олексанрівка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се