Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Шпанија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни за жито New Holland од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 5600 м/ч
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 2600 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 2300 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито New Holland CR9060 комбајн за жито New Holland CR9060 комбајн за жито New Holland CR9060
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 1800 м/ч
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито New Holland CR9080 комбајн за жито New Holland CR9080 комбајн за жито New Holland CR9080
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 1568 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Ширина на опфаќање 6.1 м Капацитет 7.6 т/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 6182 м/ч Сила
Шпанија, Huelva
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 7 м³ Ширина на опфаќање 5.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 6800 м/ч Сила
Шпанија, Huelva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
комбајн за жито New Holland CX820 комбајн за жито New Holland CX820
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 5600 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито New Holland CX8080 комбајн за жито New Holland CX8080 комбајн за жито New Holland CX8080
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 1600 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито New Holland TX64
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се