Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Полска

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Комбајни за жито New Holland од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.090 € PLN 400.000 PLN
Година 2014 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Łańcut
Контактирајте го продавачот
113.200 € PLN 519.900 PLN
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Lubawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2006 Километража 1900 м/ч Сила
Полска, Jabłonna
Контактирајте го продавачот
479.000 € PLN 2.200.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Капацитет 65 т/ч Работни часови на ротор 150 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2023 Километража 250 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
40.500 € PLN 186.000 PLN
Година 2006 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.32 м Работни часови на ротор 3592 м/ч
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
95.810 € PLN 440.000 PLN
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 5000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Полска, Wolbrom
Контактирајте го продавачот
23.280 € PLN 106.900 PLN
Година 1998 Километража Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1985 Километража Сила
Полска, Kozmin
Контактирајте го продавачот
102.300 € PLN 470.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, ROKITNO
комбајн за жито New Holland CR 9060 - 2008 - 2554 h + HEDER 6,09 M
1
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Висина за истовар 4.5 м Работни часови на ротор 3600 м/ч Работна брзина 25 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1996 Километража Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
33.659 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 4 м/ч
Година 1997 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Година 1988 Километража 5600 м/ч Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Година 07/1993 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
33.750 € PLN 155.000 PLN
Ширина на опфаќање 6.1 м Работни часови на ротор 4500 м/ч Брзина 32 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1997 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
220 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9300 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Работна брзина 30 км/ч
Година 06/2023 Километража 5 м/ч Сила
Полска, Grajewo
нови комбајн за жито New Holland TC5.90
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 6400 м³ Ширина на опфаќање 5.18 м Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Работни часови на ротор 2100 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража 1770 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
комбајн за жито New Holland CR 9080
1
Контактирајте го продавачот
82.510 € PLN 379.000 PLN
Година 2009 Километража 3481 м/ч Сила
Полска, Morąg
Контактирајте го продавачот
29.940 € PLN 137.500 PLN
Година 1995 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
28.740 € PLN 132.000 PLN
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража Сила
Полска, Srebrna Góra
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се