Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Литванија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни за жито New Holland од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.300 €
Година 12/1994 Километража Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
14.200 €
Година 11/1987 Километража 2700 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
400.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 133 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 911 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 1990 Километража 3300 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2003 Километража 3480 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Година 11/2000 Километража 1960 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 02/2000 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се