Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Германија

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

79 огласа: Комбајни за жито New Holland од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1993 Километража 6000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 14.5 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 25 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
85.714 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1491 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2005 Километража 2235 м/ч Сила
Германија, De-94330 Salching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 2400 м/ч
Година 2002 Километража 3210 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
139.600 €
Работни часови на ротор 2 м/ч
Година 2011 Километража 3217 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2010 Километража 1532 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus
3
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Ширина на опфаќање 7.32 м Работни часови на ротор 2500 м/ч
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 195 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 2809 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2000 Километража 3535 м/ч Сила
Германија, Schwülper
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2012 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито New Holland tx67 sl комбајн за жито New Holland tx67 sl
2
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1998 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
87.156 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2004 Километража 2140 м/ч Сила
Германија, De-94330 Salching
комбајн за жито New Holland CSX 7080
1
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
251.889 €
Ширина на опфаќање 13 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2015 Километража 1622 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
177.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 2081 м/ч Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 3088 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.62 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.6 м Работни часови на ротор 2290 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража 3245 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2004 Километража 3060 м/ч Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
45.798 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1996 Километража 2828 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 210 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
130.168 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1532 м/ч
Година 2010 Километража 1995 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
82.773 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2007 Километража 3831 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
270.000 €
Ширина на опфаќање 11 м
Година 2015 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Ширина на опфаќање 4.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2004 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се