Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Европа

Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

177 огласа: Комбајни за жито New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 5600 м/ч
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 2600 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 2300 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито New Holland CR9060 комбајн за жито New Holland CR9060 комбајн за жито New Holland CR9060
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 1800 м/ч
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито New Holland CR9080 комбајн за жито New Holland CR9080 комбајн за жито New Holland CR9080
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 1568 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
120.000 € PLN 520.000 PLN
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Lubawa
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1993 Километража 6000 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година 2000 Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
132.500 €
Работни часови на ротор 2 м/ч
Година 2011 Километража 3217 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2010 Километража 1532 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
20.798 €
Година 1991 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
20.924 €
Година 1991 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus
3
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Ширина на опфаќање 7.32 м Работни часови на ротор 2500 м/ч
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 195 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2012 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.590 € GBP 18.500 GBP
Година 1994 Километража 3495 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
259.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1039 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1329 м/ч Сила
Естонија, Kärevere
Контактирајте го продавачот
69.705 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2002 Километража 2288 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
279.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража 1165 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
61.550 € CZK 1.499.000 CZK
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 7000 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2016 Километража 1988 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
комбајн за жито New Holland TC 4.90 комбајн за жито New Holland TC 4.90 комбајн за жито New Holland TC 4.90
3
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2015 Километража 2132 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
57.710 € PLN 250.000 PLN
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kosina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 2809 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2000 Километража 3535 м/ч Сила
Германија, Schwülper
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Претплати се