Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Данска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни за жито New Holland од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 13.750 € DKK 102.500 DKK
Година 1996 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
50.969 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 2633 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 19.250 € DKK 143.500 DKK
Капацитет на резервоар за зрна 8.1 м³
Година 1991 Километража Сила
Данска, Fyn
комбајн за жито New Holland 1550
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland TX65
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража 4282 м/ч Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland TF46
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland FX60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 19.050 € DKK 142.000 DKK
Брзина 25 км/ч
Година 1991 Километража 3218 м/ч Сила
Данска, Fyn
комбајн за жито New Holland TF78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland 13"
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland 1550S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 49.640 € DKK 370.000 DKK
Брзина 25 км/ч
Година 2005 Километража 2705 м/ч Сила
Данска, Fyn
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се