Филтри -

Комбајни за жито New Holland

Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

222 огласа: Комбајни за жито New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
249.300 US$ EUR ≈ 229.900 €
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
440.000 US$ EUR ≈ 405.800 €
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
212.000 US$ EUR ≈ 195.500 €
Година 2012 Километража 957 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
216.000 US$ EUR ≈ 199.200 €
Година 2014 Километража 1445 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.940 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 4800 м/ч
Година 2011 Километража 6500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови на ротор 4150 м/ч
Година 2016 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
39.270 € PLN 169.500 PLN
Година 2006 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12.5 м
Година 2023 Километража 146 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.32 м Работни часови на ротор 3592 м/ч
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 2 м³ Ширина на опфаќање 3 м
Година 05/1964 Километража 4500 м/ч Сила
Франција, Moulins-sur-Céphons
Контактирајте го продавачот
369.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
148.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 6400 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
308.500 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
278.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража Сила
Украина, Poltava
нови комбајн за жито New Holland CX6.90 нови комбајн за жито New Holland CX6.90 нови комбајн за жито New Holland CX6.90
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
217.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9300 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Година 2013 Километража 4285 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 2681 м/ч Сила
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 7 м³ Ширина на опфаќање 5.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 6800 м/ч Сила
Шпанија, Huelva
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1371 м/ч Брзина 21 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 2535 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 03/2016 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1985 Километража Сила
Полска, Kozmin
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2011 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
209.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.63 м Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 290 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 1898 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 1251 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Претплати се