Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Унгарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни за жито NEW HOLLAND од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2011 Километража 4311 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
381.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 1316 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 4 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
59.100 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 3 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2008 Километража 5122 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
149.900 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 2 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 767 м/ч
Година 2016 Километража 1148 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Ширина на опфаќање 7.3 м Брзина 25 км/ч
Година 2003 Километража 7531 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
59.100 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.3 м Брзина 30 км/ч
Година 2008 Километража 5122 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
149.900 €
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2016 Километража 1148 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 5 м/ч
Година 2003 Километража 7531 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се