Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Украина

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Комбајни за жито NEW HOLLAND од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
295.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
192.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Километража 500 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
33.900 € Со вклучен ДДВ
Година 1997 Километража 2826 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 147.100 €
Година 11/2012 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
129.900 US$ EUR ≈ 119.400 €
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 4424 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
74.900 €
Година 2013 Километража 1853 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Година 1993 Километража 4400 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2000 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Калинівка
комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9060 КУКУРУДЗИ НЕ БАЧИВ ВЗАГАЛІ !!! комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9060 КУКУРУДЗИ НЕ БАЧИВ ВЗАГАЛІ !!! комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9060 КУКУРУДЗИ НЕ БАЧИВ ВЗАГАЛІ !!!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 2105 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.750 €
Година Километража Сила
Украина, Ковель
комбајн за жито NEW HOLLAND CX6090 комбајн за жито NEW HOLLAND CX6090 комбајн за жито NEW HOLLAND CX6090
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.770 €
Капацитет на резервоар за зрна 9.3 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1860 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.010 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 9.1 м
Година 2003 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 75.400 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 03/2010 Километража 3850 м/ч Сила
Украина, Черкаси
Контактирајте го продавачот
360.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 38.160 €
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 7.3 м Работни часови на ротор 5 м/ч
Година 2007 Километража Сила
Украина, Бердичів
Контактирајте го продавачот
285.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража 2692 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2488 м/ч Сила
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1860 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
комбајн за жито NEW HOLLAND CX980 комбајн за жито NEW HOLLAND CX980 комбајн за жито NEW HOLLAND CX980
3
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 2150 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.540 €
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 9 м Висина за истовар 7.7 м
Година 2007 Километража 6268 м/ч Сила
Украина, Гребінка
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 3389 м/ч Сила
Украина, Підлозці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1997 Километража Сила
Украина, саксагань
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Километража 1100 м/ч Сила
Украина, Днепр
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се