Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND - Туркменистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито NEW HOLLAND - Туркменистан: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.960 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2002 Километража 5400 м/ч Сила 378 кс
Туркменистан
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.900 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2002 Километража 5000 м/ч Сила 378 кс
Туркменистан
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.360 €
Година 2011 Километража Сила 178 кс
Туркменистан
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година 2011 Километража 3600 м/ч Сила 130 кс
Туркменистан
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Година 2013 Километража 190 м/ч Сила 240 кс
Туркменистан
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се