Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Шпанија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Шпанија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Година 2002 Километража 8240 м/ч Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
RB Trading International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2001 Километража 3800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1998 Километража 6100 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, Nieva (Segovia - Spain)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.17 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1992 Километража 9000 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 600 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Ширина на опфаќање 6.1 м Капацитет 7.6 т/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 6182 м/ч Сила 235 кс
Шпанија, Huelva
комбајн за жито NEW HOLLAND CR960 комбајн за жито NEW HOLLAND CR960 комбајн за жито NEW HOLLAND CR960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2003 Километража 2800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2006 Километража 2200 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 5500 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1996 Километража 7000 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 2900 м/ч Сила
Шпанија, Nieva (Segovia - Spain)
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Година 1988 Километража 10000 м/ч Сила
Шпанија, Nieva (Segovia - Spain)
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 1989 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се