Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни за жито NEW HOLLAND од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
70.000 € Со вклучен ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 10/2004 Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Fundulea
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2050 м/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 2700 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 3030 м/ч Сила
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се