Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Полска

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Комбајни за жито NEW HOLLAND од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
76.278 €
Година 2009 Километража 1152 м/ч Сила
Полска, Czyżew
Контактирајте го продавачот
84.493 €
Година 2010 Километража 1161 м/ч Сила
Полска, Białystok-Zaścianki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.246 €
Година 2008 Километража Сила
Полска, Białystok-Zaścianki
Контактирајте го продавачот
40.230 € PLN 188.500 PLN
Година 2003 Километража Сила
Полска, Ścinawka Średnia
Контактирајте го продавачот
45.250 € PLN 212.000 PLN
Година 2006 Километража Сила
Полска, Ścinawka Średnia
Контактирајте го продавачот
64.030 € PLN 300.000 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Boratyn
Контактирајте го продавачот
85.270 € PLN 399.500 PLN
Година 2009 Километража Сила
Полска, Ścinawka Średnia
Контактирајте го продавачот
98.575 €
Година 2008 Километража 2839 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Контактирајте го продавачот
104.600 € PLN 490.000 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, Płońsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2008 Километража 1700 м/ч Сила
Полска, Krzczonów
Контактирајте го продавачот
23.480 € PLN 110.000 PLN
Година 2002 Километража 4462 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2006 Километража 1900 м/ч Сила
Полска, Jabłonna
Контактирајте го продавачот
45.250 € PLN 212.000 PLN
Година 2001 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
66.150 € PLN 310.000 PLN
Година 2007 Километража 2654 м/ч Сила
Полска, Kutno
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7.32 м Висина за истовар 4 м Капацитет 30 т/ч Работни часови на ротор 3468 м/ч Работна брзина 6 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1997 Километража 1 м/ч Сила
Полска, ŁUBOWO
комбајн за жито NEW HOLLAND CX8080
1
Контактирајте го продавачот
80.890 € PLN 379.000 PLN
Година 2013 Километража 4133 м/ч Сила
Полска, Grodzisk Wielkopolski
комбајн за жито NEW HOLLAND CSX7080
1
Контактирајте го продавачот
70.220 € PLN 329.000 PLN
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража Сила
Полска, Srebrna Góra
комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9080
1
Контактирајте го продавачот
85.160 € PLN 399.000 PLN
Година 2009 Километража 3481 м/ч Сила
Полска, Morąg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Година 2007 Километража 1863 м/ч Сила
Полска, Łęgowo
Контактирајте го продавачот
93.700 € PLN 439.000 PLN
Година 2015 Километража 1 км Сила
Полска, Sokoły
Контактирајте го продавачот
54.430 € PLN 255.000 PLN
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2006 Километража 1850 м/ч Сила
Полска, Mordy
комбајн за жито NEW HOLLAND CS 640 комбајн за жито NEW HOLLAND CS 640 комбајн за жито NEW HOLLAND CS 640
3
Контактирајте го продавачот
49.090 € PLN 230.000 PLN
Година 2010 Километража 800 м/ч Сила
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
85.140 € PLN 398.900 PLN
Година 2011 Километража 2400 м/ч Сила
Полска, Sarnówek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се