Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни за жито NEW HOLLAND од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 3217 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
296.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1642 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
231.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 1837 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2015 Километража 2132 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
122.000 €
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 1220 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 1540 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се