Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 1978 Километража 3825 м/ч Сила 175 кс
Холандија, Steenbergen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 390 м
Година Километража Сила
Холандија, Oostburg
комбајн за жито NEW HOLLAND 8000 serie ONDERDELEN комбајн за жито NEW HOLLAND 8000 serie ONDERDELEN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража 1325 м/ч Сила 299 кс
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 1940 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража 1840 м/ч Сила 299 кс
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2500 м/ч Сила 80 кс
Холандија, Bakel
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се