Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Германија

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

57 огласа: Комбајни за жито NEW HOLLAND од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Година 2012 Километража 1324 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
86.822 €
Година 2006 Километража 2091 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.3 м Работни часови на ротор 1750 м/ч
Година 2010 Километража 2220 м/ч Сила
Германија, Kunde
комбајн за жито NEW HOLLAND CX 5080
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
124.919 €
Работни часови на ротор 1979 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2010 Километража 3290 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
130.168 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2010 Километража 1995 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1984 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
105.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 2280 м/ч Сила
Германија, Grimma
комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9080 комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9080 комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9080
3
Контактирајте го продавачот
91.500 €
Ширина на опфаќање 9.1 м Работни часови на ротор 2850 м/ч
Година 2007 Километража 3600 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.824 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
комбајн за жито NEW HOLLAND csx 7080 lateriale
1
Контактирајте го продавачот
88.151 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража 1858 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година Километража 5900 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
130.168 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1532 м/ч
Година 2010 Километража 1995 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
комбајн за жито NEW HOLLAND tx67 sl комбајн за жито NEW HOLLAND tx67 sl
2
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1998 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND tx 67
1
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2000 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND csx 7080
1
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND cs 640
1
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2004 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND cx 8080
1
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND cr 8.90 комбајн за жито NEW HOLLAND cr 8.90 комбајн за жито NEW HOLLAND cr 8.90
3
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2004 Километража 3060 м/ч Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
комбајн за жито NEW HOLLAND CX 8060 комбајн за жито NEW HOLLAND CX 8060 комбајн за жито NEW HOLLAND CX 8060
3
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Работни часови на ротор 985 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2007 Километража 1295 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
192.436 €
Година 2016 Километража 1500 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
192.437 €
Ширина на опфаќање 10.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 1500 м/ч Сила
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2012 Километража 2536 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Ширина на опфаќање 11 м
Година 2009 Километража 2432 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се