Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Франција

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Франција: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
71.000 €
Година 2004-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-41170 Cormenon
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Година 1996-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-50680 Saint Clair Sur Elle
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито NEW HOLLAND tc 5.30 комбајн за жито NEW HOLLAND tc 5.30 комбајн за жито NEW HOLLAND tc 5.30
3
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2017-08-08 Километража 130 м/ч Сила
Франција, Fr-32300 Berdoues
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Година 2000-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
E-FARM.COM
6 години на Agriline
комбајн за жито NEW HOLLAND cx 8080 комбајн за жито NEW HOLLAND cx 8080
2
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2011-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-35590 L'hermitage
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
305.000 €
Година 2018-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Година 2013-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Висина за истовар 5 м
Година 2011 Километража 3420 м/ч Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon, 27600, Zac Les Champs Chouette 2
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 1997-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-56420 Plumelec
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Година 2009-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Година 2013-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2011-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-35590 L'hermitage
E-FARM.COM
6 години на Agriline
комбајн за жито NEW HOLLAND cx 860 комбајн за жито NEW HOLLAND cx 860 комбајн за жито NEW HOLLAND cx 860
3
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2006-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
комбајн за жито NEW HOLLAND cr 9060 комбајн за жито NEW HOLLAND cr 9060
2
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2007-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 1990-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-10110 Polisot
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се