Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Европа

Резултати од пребарување: 189 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

189 огласа: Комбајни за жито NEW HOLLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2800 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
74.658 €
Година 2006 Километража Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито NEW HOLLAND TC 56 комбајн за жито NEW HOLLAND TC 56
2
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 1450 м/ч Сила
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
279.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1039 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1329 м/ч Сила
Естонија, Kärevere
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9150 м
Година 2015 Километража 1428 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража 2524 м/ч Сила
Белгија, Gistel
Контактирајте го продавачот
98.575 €
Година 2008 Километража 2839 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 1997 Километража 2900 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража 4282 м/ч Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито NEW HOLLAND TX68 комбајн за жито NEW HOLLAND TX68 комбајн за жито NEW HOLLAND TX68
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1994 Километража 5322 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
комбајн за жито NEW HOLLAND CX840 Moissonneuse Batteuse комбајн за жито NEW HOLLAND CX840 Moissonneuse Batteuse
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2002 Километража 5531 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3250 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 2949 м/ч Сила
Белгија, Gistel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 2279 м/ч Сила
Белгија, Gistel
Контактирајте го продавачот
194.598 €
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2015 Километража 1450 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.650 € GBP 12.000 GBP
Година 1990 Километража 2967 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2008 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND csx 7080
1
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.040 € GBP 18.500 GBP
Година 1994 Километража 3495 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 5.2 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2816 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 2012 Километража 2028 м/ч Сила
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 1997 Километража 3980 м/ч Сила
Ирска, Borris
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 189 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се